Administrujesz powierzchnią parkingową – jak możemy Tobie pomóc?

Wychodząc na przeciw problemom - wspieramy aktywnie Administratorów/Operatorów zarządzających powierzchniami parkingowymi

O nas

PM3D to zespół, który wykształcił swoje doświadczenie zawodowe w relacjach z sektorem publicznym branży parkingowej. Wieloletnia praca przy projektach parkingowych pozwoliła nabyć kompetencje w zakresie wsparcia administracyjnego, technicznego oraz technologicznego. Umiemy zbudować koncepcję, ocenić inwestycję, doradzić merytorycznie, dostarczyć wymaganą technologię, integrować istniejące rozwiązania z nowościami branżowymi, zainstalować, serwisować oraz szkolić kadry techniczne. Budujemy relacje z sektorem prywatnym jak i publicznym biorąc udział w rozwiązywaniu często trudnych zagadnień około parkingowych.

Doradztwo koncepcyjne

Nie wiesz od czego zacząć? Jak zabrać się za stworzenie odpowiedniego parkingu dla swojej inwestycji? Skorzystaj z naszego doświadczenia! Przeanalizujemy Twoje potrzeby oraz istniejące rozwiązania, pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania technologiczne, a także zoptymalizujemy procesy zarządzania powierzchniami parkingowymi.

Usługi administracyjno - projektowe

Nie zaprzątaj sobie głowy formalnościami! W naszej ofercie znajdziesz również usługi administracyjno-projektowe, takie jak przygotowanie dokumentacji projektowej czy uzyskanie niezbędnych uzgodnień administracyjnych. Dodatkowo wykonujemy projekty organizacji ruchu i nadzorujemy realizację projektową.

Dostawa technologii i serwis

Parkingi szyjemy na miarę – dlatego dostarczymy Ci rozwiązania informatyczne, systemy zarządzania oraz urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w Twojej inwestycji!

W ramach współpracy zapewnimy serwis urządzeń, dostawę podzespołów oraz materiałów eksploatacyjnych, a także wsparcie merytoryczne – zarówno zdalnie, jak i u klienta.

Prace budowlane i instalacja

Wszystko zrobimy za Ciebie! Przeprowadzimy prace budowlane, instalacje czy prace montażowe (kotwy chemiczne, stelaże etc.). Zamontujemy, zainstalujemy i skonfigurujemy wspólnie wybrane rozwiązania technologiczne, a także wykonamy podstawy pod parkomaty. Zaprojektujemy i zamontujemy tablice informacyjne oraz regulaminy. Wykonamy pionowe i poziome oznakowanie drogowe. A nawet przeszkolimy Twoich pracowników i przeprowadzimy rozruch technologiczny!